Madiste.lt
Kokį madingą ir tinkamą plaukų dažymą pasirinkti?

Kokį madingą ir tinkamą plaukų dažymą pasirinkti?

Ar jau pagalvojai, kokį plaukų dažymo būdą pasirinksi kitą kartą lankydamasi pas stilistą? Ar žinai, kokios plaukų spalvos vyrauja šį rudenį ir kokie plaukų dažymo būdai yra populiariausi visame pasaulyje?

Prabėgus vasarai ir rudeniui vis spalvingiau nudažant gamtos pasaulį, mes moterys, taip pat užduodame sau klausimą, kaip norėtume atrodyti šį nuostabų rudenį ir kokie plaukų dažymai bus populiarūs, kas tinka būtent mums ir kokius pasirinkimus turime. Šį kartą aptarsime plaukų dažymo būdus ir galimybes. Ar jau nusprendei, koks plaukų dažymas bus pasirinktas kitą kartą lankantis pas specialistą? Jei ne kviečiu pasižvalgyti, kokios yra tendencijos ir kas labiausiai tiktų tau.

 
plauku dazymo budai

Kokios spalvos bus madingos šį rudenį?

Šis ruduo mums sukuria galimybę eksperimentuoti su visa palete rudų ir gelsvų atspalvių: nuo persikinės iki ryškios cinamono ar šokolado spalvos. Šalti rudi ir šilti šviesūs atspalviai- tai dar ne viskas, kas šį rudenį triumfuoja plaukų atspalvių vitrinose, nepamiršk ir švelnios raudonos bei kitų nuostabių spalvų. Pateiksiu tau keletą populiariausių spalvų šį rudenį:

 • Kavos spalva su pilku atspalviu gali tapti tavo natūralaus šalto tono pasirinkimu.
 • Medaus ruda- tai šiltas ir šviesus atspalvis, kuris primins vasaros saulės nušviesintas sruogas.
 • Rudai raudona spalva gali tapti tavo, kaip stiprios asmenybės vizitine kortele.
 • Vyšninė juoda- tai naujas juodos spalvos gūsis leidžiantis eksperimentuoti.
 • Rudas Balayage- vienas populiariausių ir natūraliausiai atrodančių pasirinkimų.
 • Ar kada matei flamingo spalvos plakus realybėje? Tai tikras rudens šokis tavo plaukuose.
 • Natūralūs blond atspalviai, taip pat lieka vieni populiariausių šį rudenį.
 • Kreminis Balayage dažymas gali tapti vienu iš pasirinkimų.
 • Vario spalvos tavo plaukuose suteiks šiam rudeniui šilumos pojūtį.
 • Tamsi ruda susilaukia daug komplimentų, dėl sveikai atrodančių plaukų.

Spalvų įvairovė yra labai didelė, todėl labai svarbu pasirinkti spalvas, kurios tiktų tavo veido formai ir spalviniam tonui. Ar žinojai, kad natūralių blondinių pasaulyje yra tik 2 procentai visos populiacijos, tad gali įsivaizduoti, kiek daug merginų plaukus šviesinasi. Noriu priminti, kad dažnas arba nekokybiškas plaukų šviesinimas labai kenkia plaukams, tad labai atsargiai rinkis specialistą tokiai procedūrai.

plauku dazymo budai

Plaukų dažymo būdai

Šiandien daugiau nei 75 procentai moterų dažo savo plaukus ir tai įrodo, koks populiarus tai yra pomėgis visame pasaulyje. Plaukų dažymo būdų yra labai daug. Šiandien noriu su tavimi pasidalinti populiariausiais plaukų dažymo būdais visame pasaulyje.

Balayage

Šis plaukų dažymo būdas yra vienas populiariausių ir universaliausių. Balayage stiliumi nudažytų plaukų priežiūra nėra sudėtinga. Šis būdas tinka norint natūraliai atauginti nualintus plaukus jų iš karto nenukerpant. Balayage plaukų dažymo būdas aiškinamas, kaip natūraliai atrodančių plaukų dažymo būdas, nenukrypstant nuo natūralios plaukų spalvos, o ją paryškinant. Šis plaukų dažymas populiarus ir dėl to, kad turi daugybę skirtingų variacijų.

 • Auksinis Balayage- tai populiariausias plaukų dažymo Balayage būdas 2020 metais. Balayage plaukų dažymo tendencija „Smoky Gold“ yra nuotaikingas pasirinkimas norint atnaujinti savo plaukų spalvą.
 • Šviesus Balayage skirtas tau, jei nemėgsti ilgai užtrukti prižiūrint plaukus, taip pat- tai puikus sprendimas norint prailginti laiką tarp apsilankymų pas stilistą, nes ataugę plaukai labai stipriai nesiskiria nuo nudažytų, jų atspalviai panašūs, todėl galima patausoti plaukus ir lankytis pas specialistą rečiau.
 • Šviesus Balayage bus tavo pasirinkimas, jei vis dėl to nori šviesių tačiau natūraliai atrodančių plaukų. Šis plaukų dažymo būdas leidžia išlaikyti natūralų įvaizdį ir apsaugo nuo pastovaus plaukų šviesinimo ties šaknimis. Dažant plaukus šiuo principu tau nereikės šviesinti plaukų šaknų, kas dvi savaites.

Pasirinkus šį plaukų dažymo būdą, rekomenduoju nuspręsti, kokio tono plaukų spalvos tu nori ir išsirinkti savo srities specialistą, kuris nepakenks tavo plaukams.

balayage plauku dazymas

Babylights dažymas

„Babylights“ imituoja natūralius plaukų atspalvius, pabrėžiant pagrindinę plaukų spalvą ir jos grožį. Šis dažymo būdas tinka tau, jei nori išryškinti savo plaukų natūralią spalvą ir jos žaismą vėjyje. Tik primenu vieną smulkmeną, norint išgauti šį plaukų dažymą teks nemažai laiko praleisti stilisto kėdėje ir apsišarvuoti kantrybe.

Babylights dazymas

Ombre plaukų dažymas

Tai dar viena išbandyta technika, kuri tinka praktiškai kiekvienam plaukų tipui ir spalvai. Ombre prancūziškai reiškia „šešėliai“ ir tai yra vienas geriausių apibūdinimų šiam dažymo būdui. Tamsūs plaukai prie šaknų ir palaipsniui šviesėjantys iki galiukų- atrodo įspūdingai. Žinoma, tu gali plaukti prieš srovę ir išbandyti atvirkštinį ombre dažymo būdą, kai plaukų galai tamsūs, o į viršų šviesėja. Šis dažymo būdas labiau tinkamas ilgiems plaukams, kad pereinamumas būtų tolygus ir kokybiškas.

AirTouch būdas

AirTouch plaukų dažymo būdas išsiskiria savo unikalia technika. Plaukai atskiriami mažomis sruogelėmis ir plaukų džiovintuvo pagalbą išpučiami stipriausi plaukai, kurie ir yra dažomi. Pats AirTouch dažymo būdas panašus į balayage, tačiau yra daug kruopštesnis ir reikalaujantis daugiau laiko ir profesionalo žinių. Šio plaukų dažymo būdo pranašumas, kad pas profesionalą galėsi lankytis labai retai: kartą per šešis mėnesius.

AirTouch dazymo budas

Shatush dažymo būdas

Shatush- tai saulės išblukintų spalvų gama tavo plaukuose. Šis dažymo būdas tinka labai dideliam procentui visų moterų, nes yra tinkamas ir ilgiems ir trumpesniems plaukams. Jis nebus tinkamas jei tavo plaukai labai trumpi ar šviesūs: tokiu atveju bus neįmanoma išgauti norimą rezultatą. Shatush dažymo būdas atrodo labai įspūdingai, tačiau yra gana brangus pasirinkimas.

Plaukų tonavimas

Plaukų tonavimas gali būti puikus būdas išbandyti įvairus atspalvius. Šis būdas naudojamas norint šiek tiek pakeisti plaukų spalvą. Plaukų tonavimas dažniausiai naudojamas šviesiems plaukams, bet galima eksperimentuoti ir su tamsesniais plaukais. Naudojant šį metodą plaukų spalvą galima keisti, nes tonuojantys plaukų dažai neįsigeria į plauką ir lengvai nusiplauna kelių savaičių bėgyje.

Plaukų dažymas sruogelėmis

Ši plaukų dažymo techinika- tai nemirštanti klasika. Plaukų dažymas sruogelėmis išgyveno įvairius laikotarpius, tačiau tikrų specialistų rankose ši technika tik tobulėja ir plaukai nudažyti šiuo būdu atrodo įspūdingai. Žinoma, nereikia pamiršti, kad dažant sruogelėmis ataugę plaukai matosi labai ryškiai ir laiko tarpai tarp dažymų yra daug trumpesni, ko pasėkoje plaukai yra daugiau alinami.

Plaukų dažymas namuose

Daugybė moterų plaukus vis dar dažo namuose. Mano patarimas- nedaryti šios klaidos, o kreiptis į specialistus. Ne kartą matei nudegintus, nulūžinėjusius, neskoningai nudažytus, sausus ir peroksido paveiktus plaukus. Tik geras specialistas gali nustatyti tavo plaukų būklę ir parinkti priemones plaukų dažymui. Visiems žinomas faktas, kad plaukų šviesinimas kainuoja brangiau nei tamsinimas, bet jis kainuos dar brangiau jei plaukus dažysi namuose.

Kaip ir pastebėjai plaukų dažymo būdų yra visa daugybė ir visi jie skirtingi: nuo vienspalvių iki keliolikos atspalvių, nuo dažymo naudojant foliją iki oro technikų, todėl išsirinkti turi tu pati, kas tau patinka labiausiai. Atmink, kad gražiausiai atrodo stiprūs ir sveiki plaukai. Tarp dažymų, pasirūpink, kad tavo plaukai būtų palepinti ir apsilankyk pas specialistą, kuris tau parinks plaukų atstatymo, drėkinimo ir kitas procedūras, kurių pagalba plaukai išliks sveiki ir stiprūs. Dalinuosi su tavimi Madistės ekspertų teikiamomis paslaugomis, kurias rasi mano tinklalapyje.

 Plaukų spalva ir dažymo būdas pasakoja istoriją apie tave: tavo pomėgius, įsitikinimus. Tai būdas išreikšti save ir atrasti naujus mėgstamiausius atspalvius. Juk ne veltui sakoma, kad moteris, kuri keičia plaukų spalvą yra nusiteikus keisti ir gyvenimo būdą. 😊 Tad eksperimentuok ir ieškok spalvų ne tik savo plaukams, bet ir gyvenimui.

Rašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *